KATALÓG EXKLUZÍVNYCH BEZKOMÍNOVÝCH KRBOV
flamedecor

O FIRME

Spoločnosť JL, s.r.o - Flamedecor pôsobí  v oblasti výroby a predaja bezkomínových krbov už viac ako 10 rokov. 

Na začiatku základ sortimentu tvorili biokrby, ktoré spaľujú bioetanol. V súčasnosti tvorí  hlavnú čas produkcie

výroba 3D efektových elektrických krbov na mieru.

Biokrby nikdy nevytlačia z trhu tradičné krby. To nie je ich cieľom. Z hľadiska dizajnového nie sú ani náhradou, je to samostatné odvetvie.

Stále záleží na tom, čo zákazník od nich očakáva. Môžu byť nádherným doplnkom interiéru, ale dokážu aj vytvoriť teplo potrebné k vyhriatiu väčšej miestnosti. Môžu byť náhradou pre tých, ktorý nemajú v ineriéri komín, ale milujú čaro plameňa.

Sú omnoho menej finančne náročné na investíciu a pri ich používaní odpadajú nepríjemné povinnosti čistenia popola, alebo zápachu v miestnosti. Manipulácia je veľmi jednoduchá a údržba takmer žiadna.

Portfólio spoločnosti je zamerané na návrh a výrobu biokrbov podľa zadania zákazníka. Zložitejšie celky, ktoré vyžadujú zabudovanie v interiéri alebo exteriéri,  sú dokončené priamo na mieste.  Flamedecor  vyrába aj väčšie celky , v ktorých je biokrb zahrnutý,  ako aj rôzne doplnky na základe požiadavky. Množstvo zákaziek  bolo zrealizovaných v penziónoch, hoteloch a rekreačných zariadeniach.

Zaujímavé riešenie je umiestnenie biokrbov v altánkoch a zimných záhradách. Okrem dodania biokrbu je možné navrhnúť a zrealizovať aj zateplenie, čím si predĺžite jeho používanie aj v zimných mesiacoch. Bez nutnosti zabezpečovať tuhé palivo a investovať do stavby komína.

Flamedecor sa zaoberá aj dovozom biokrbov z krajín EU. Dnes, keď je trh zaplavený lacnými a nekvalitnými výrobkami, je potrebné ,najmä u takých vecí ako sú krby, vsadiť radšej na kvalitu, aj keď je drahšia. Tu sa šetriť nevypláca. Flamedecor  za roky činnosti vyselektoval a spolupracuje len s výrobcami, ktorí ponúkajú kvalitný sortiment. 

 Od svojho vzniku Flamedecor spolupracuje s jedným z najznámejších výrobcov biokrbov na svete, spoločnosťou PLANIKA, ako aj ďaľšími výrobcami z krajín EU, najmä Nemecka a Dánska.

Novinkou v sortimente sú elektrické krby využívajúce reálny 3D efekt plameňa za pomoci vodnej pary . / POPIS /

Skúste si vybrať z našej ponuky, ak máte špeciálne požiadavky, informujte sa, radi poradíme.

kolektív Flamedecor